Чергова серія та ознайомчі тури пройшли «на ура»

Серія семінарів із зарубіжної нерухомості, організована компанією CTM-Group спільно з турецькими партнерами, пройшла в квітні. Ми побували у чотирьох містах України (Дніпрі, Одесі, Києві та Запоріжжі), щоб представити вам кращі об’єкти нерухомості в Туреччині, розповісти про особливості інвестування в них та зробити вигідні пропозиції про покупку.

Але чому ми пишемо про це саме зараз, у серпні? Тому що тільки нещодавно з ознайомчих турів повернулися останні покупці.

За традицією, всім учасникам семінару ми запропонували вирушити в оглядовий тур, цього разу – до Фетхіє. Кожен бажаючий міг визначитися зі зручними датами і відправитися до Туреччини в супроводі менеджера компанії. Там на місці можна:

  • ближче познайомитися з містом, представленою нерухомістю і районом, де вона розташована;
  • зустрітися з представниками забудовника;
  • обрати найбільш підходящий варіант;
  • оформити документи на купівлю й скористатися іншими акціями (знижки на меблі, розстрочка тощо).

Ознайомчий тур – це чудова можливість прийняти остаточне рішення та, водночас, гарно провести час. Ми організовуємо все так, щоб у вас залишалися тільки позитивні враження.

У цей літній сезон компанія CTM-Group провела оглядові тури для 17-ти клієнтів. І ви можете стати наступним. Слідкуйте за нашими новинами, записуйтеся на осінні семінари та… ласкаво просимо до Туреччини!

Семінари з нерухомості від CTM-Group
Семінари з нерухомості від CTM-Group