1. М’який клімат. В країні короткі, не дуже холодні зими, а влітку немає виснажливої ​​спеки. Морське та гірське повітря добре позначаються на здоров’ї. Курортний сезон в Аланії, наприклад, триває з квітня по жовтень.

2. Бюджетність дороги. Авіарейси до Туреччини літають регулярно з різних міст України, а квитки коштують порівняно недорого. Українським громадянам, крім того, не потрібно відкривати візу і можна в’їжджати в країну за внутрішнім біометричним паспортом.

3. Багата історія. Туреччина має давню історію. Практично в кожному її місті є пам’ятки різних історичних періодів і народностей. Ви можете жити недалеко від середньовічної фортеці або відправлятися в подорожі країною, щоразу відкриваючи для себе щось нове.

4. Великий вибір нерухомості. Сектор нерухомості в Туреччині розвивається рекордними темпами, особливо в курортних регіонах. Будуються сучасні будинки, житлові комплекси та вілли, які відповідають високим стандартам. У покупця є можливість підібрати як житло економ-класу, так і елітну нерухомість.

5. Невисокі податки та плата за утримання. У порівнянні з європейськими країнами, придбання й утримання турецької нерухомості коштує недорого. Щорічний податок на некомерційну нерухомість становить 0,3% від зазначеної в ТАПУ вартості.

6. Розвинена інфраструктура. У Туреччині немає проблем з транспортом, магазинами, кафе, медичними та освітніми установами. У великих курортних містах забезпечується високий рівень інфраструктури, налагоджено добре сполучення між регіонами.

7. Доступні ціни на продукти харчування, текстиль і життя в цілому. Сезонні фрукти та овочі на турецьких базарах, наприклад, можна купити дешевше, ніж в Україні.

8. Відсутність мовного бар’єру і гостинність місцевого населення. Жителі курортних районів, як правило, володіють англійською та російською мовами, є російськомовні школи, а в лікарнях за необхідності надається перекладач. Місцеве населення доброзичливо ставиться до іноземців та легко йде на контакт.

8 головних «ЗА», щоб купити турецьку нерухомість
8 головних «ЗА», щоб купити турецьку нерухомість