Муніципальна програма Аланії (Туреччина) під назвою «Місто без перешкод» набирає обертів. В рамках її реалізації відкриваються все нові дитячі майданчики, парки та зони відпочинку по всьому місту.

Програма передбачає роботу відразу у двох напрямках. По-перше, ведеться реконструкція та оновлення наявних міських парків, створюються нові. Вже сьогодні для жителів та гостей Аланії відкрито понад 50-ти парків в різних місцях міста, особливо – уздовж набережної, причому 12 проектів були реалізовані протягом останніх півроку.

А по-друге, нові та старі зони відпочинку обладнуються таким чином, щоб вони були доступними для дітей, матусь з колясками і людей з обмеженими можливостями. Входи в парки та прогулянкові доріжки не мають ніяких обмежень для пересування, більшість майданчиків навіть обладнані зарядними станціями для інвалідних крісел.

Сучасні парки та зони відпочинку стали невід’ємною частиною, характерною рисою Аланії. Спортивні тренажери, гойдалки, численні лавки – все це створює повсякденний комфорт для тих, хто живе в місті, а також дає можливість туристам відпочити повноцінно і різнопланово. Наприклад, подихати середземноморським повітрям на набережній або безкоштовно позайматися на тренажерах.

Аланія - місто без перешкод!
Аланія - місто без перешкод!