Переможців міжнародної премії Reisgraag Awards 2016 оголосили в рамках щорічної туристичної виставки в Голландії. Для цього в місті Утрехт зібралися представники різних туристичних регіонів світу та лідери ринку.

У номінації «Краще місто для відпочинку» перемогу здобула Аланія (Туреччина). З 10-ти максимальних вона набрала 8,6 балів. Від імені Аланії почесну нагороду отримав Фонд підтримки та розвитку туризму. Після повернення представників Фонду додому нагорода потрапила безпосередньо до мера міста, який висловив величезну подяку за визнання та пообіцяв докласти всіх зусиль, щоб туристичний сезон 2016 року пройшов успішно.

Переможці премії визначалися шляхом проведення опитування відвідувачів найбільшого голландського сайту, присвяченого туризму. Основних номінацій, окрім тієї, в якій була відзначена Аланія, було кілька – найбільш популярна туристична фірма, кращі авіаперевізники, міста для розваги і подорожей тощо.

У різних номінаціях відзначені були:: сайт booking.com як кращий сервіс з бронювання, Париж як найпопулярніше туристичний місто, а також ресторани Німеччини, пляжі Португалії, пам’ятки Англії та нічне життя в Австрії.

Аланію визнали кращим містом для відпочинку
Аланію визнали кращим містом для відпочинку