Не секрет, що нерухомість в Туреччині привертає підвищену увагу покупців і інвесторів іноземців. Причина тому - безліч факторів, як, наприклад, високий рівень споруджуваного житла, приємний клімат і розвинений в країні туризм. Однак житло в деяких містах, районах Турецької Республіки особливо затребуване серед іноземців. Перелік цих місць склав Інститут статистики Туреччини.

Зокрема, за інформацією ТуркСтата, в цьому році найбільш затребуваною серед іноземних громадян виявилася нерухомість в Анталії, де за півроку придбали понад 3,1 тис. Об'єктів. Це число склало третину від загальної кількості проданих іноземцям об'єктів турецької нерухомості. На другому і третьому місцях розташуйся Стамбул (більше 2,5 тис. Продажів) і Айдин (трохи більше 500 покупок).

Крім того, ТуркСтат виявив підвищення серед іноземних громадян попиту на нерухомість в Туреччині, що проявляється в більшій кількості проданих об'єктів, ніж в таких же періодах попередніх років.

Подібні результати були підведені щодо загальних продажів нерухомих об'єктів по країні. Примітно, що в цьому переліку Анталія не входить в трійку лідерів, поступившись позиції Стамбулу, Анкарі та Ізмірі відповідно. А це знову підтверджує особливу привабливість цього туристичного регіону для іноземців.

Нерухомість в Анталії
Нерухомість в Анталії