Житлові комплекси замість готелів, або ще одна причина купити нерухомість в Туреччині

Відпочинок в Туреччині давно користується популярністю серед іноземних туристів - про це знають всі. Щоб показати це наочно, досить привести один приклад: аеропорт Газіпаша поблизу Аланії прийнятий 250 тисяч пасажирів тільки за першу половину нинішнього року і очікує, що до кінця року пасажиропотік перевищить позначку в 600 тисяч.

Середземноморське узбережжя Туреччини по праву вважається одним з кращих місць для відпочинку Махмутлар. Тепла погода практично цілий рік, мальовнича природа, безліч визначних пам'яток і розвинена інфраструктура - ось те, що особливо приваблює іноземців. Причому часто їм хочеться не просто відпочити, а й купити нерухомість в Туреччині для максимально комфортного проведення часу.

Це підтверджують останні статистичні дані, оприлюднені Міністерством навколишнього середовища та міського планування Турецької Республіки. За його інформацією в період з січня по вересень 2014 року іноземцями було придбано близько 12 тис. Об'єктів нерухомості. Більшість з них купили британці, на другому місці - росіяни, замикають трійку лідерів німці.

При цьому найбільшою популярністю користується саме нерухомість в Анталії - Аланьї, Махмутларе, Авсалларе та інших населених пунктах, багатих сучасними житловими комплексами еліт-класу. Саме таке турецьке житло все частіше підміняє собою готелі, залучаючи пильну увагу відпочиваючих і дозволяючи придбати нерухомість в Аланьї, наприклад, ще більш вигідно.

Чому варто віддати перевагу житловим комплексам?

Висококласні житлові комплекси типу Admiral Premium Residence розташувалися уздовж Середземноморського узбережжя. Забудовники прагнуть зробити все, щоб їх нерухомість стала по-справжньому комфортною для відпочинку і постійного проживання - вибирають зручне місце розташування, оснащують апартаменти за останніми тенденціями і упорядковують територію так, щоб вам завжди було чим зайнятися.

Все це в грамотному поєднанні сприяє постійному зростанню попиту на житло в таких сучасних комплексах, а також зростанню його вартості - не настільки високому, але вже добре помітного.

І все-таки, чому туристична Аланья є настільки привабливим місцем для покупки нерухомості і як це пов'язано з розвитком туризму в ній? Відповідь на це питання проста і складається він з 2-х основних складових:

1) особиста вигода в організації відпочинку. Маючи власне житло, можна влаштувати собі відпустку в будь-який час. До того ж вам не доведеться витрачати сили на пошук відповідного готелю, жити по його розкладом і харчуватися типовими сніданками. При цьому рівень комфорту в житловому комплексі еліт-класу нічим не поступається п'ятизірковому готелю в Махмутларе. Сучасна побутова техніка, територія, що охороняється, басейн, сауна, кафе, зелені зони і спортивні майданчики дозволяють вибрати заняття до смаку і забути про повсякденні проблеми.

Ще плюси відпочинку у власній квартирі - можливість приводити гостей у будь-який час і в будь-якій кількості, відзначати улюблені свята, віддалено займатися роботою з використанням інтернету і поєднувати таким чином приємне з корисним.

2) можливість отримувати додатковий дохід тоді, коли ви не проживаєте в апартаментах. Завдяки всім перевагам відпочинку в житловому комплексі сучасного зразка, все більша кількість туристів воліють поселятися саме в них - якщо не купуючи, то орендуючи квартиру. Число відпочиваючих в Туреччині з кожним роком зростає, а тому, здаючи власне житло в оренду, ви будете отримувати непогану, а головне стабільний прибуток. А це робить нерухомість в Аланьї не тільки зручним, але і дійсно вигідним капіталовкладенням.

Житлові комплекси замість готелів
Житлові комплекси замість готелів