Експерти у сфері нерухомості кажуть, що за криптовалютою майбутнє ринку. Все в більшій кількості країн можна зустріти пропозиції щодо продажу квартир за біткоіни, Ефіріум та іншу криптовалюту. Причому ця тенденція поширилася і на нерухомість в Туреччині, за яку тепер можна розрахуватися електронними грошима.

У приватних осіб житло за біткоіни купити можна вже кілька років, але вперше таку можливість своїм клієнтам надала компанія-забудовник. Першовідкривачем став проект MiaVita Beytepe в Анкарі, який запропонував покупцям вибір – придбати апартаменти за «звичайні» гроші або криптовалюту.

Управляюча компанія проекту пояснює своє рішення тим, що серед турецьких інвесторів зростає інтерес до проведення розрахунків з використанням біткоінів та інших подібних валют, а сама валюта вважається законною на території Туреччини.

Вказується також і на вигідність проведення угод з криптовалютою – вона не прив’язана ні до якого Центробанку, національної валюти або політики, а тому є більш стабільною та не залежить від світових економічних процесів.

 

Квартири за біткоіни можна купити й у Туреччині
Квартири за біткоіни можна купити й у Туреччині