Міжнародний Різдвяний ярмарок відбувся в Аланії 13 грудня. Цього року ярмарок проводився вже вшосте, його організатором виступив Муніципалітет міста, а участь взяли «аланійці», що представляють різні країни світу.

Нинішній ярмарок розташувався уздовж набережної, яку заполонили прикрашені торгові намети, на тлі Середземного моря, середньовічної фортеці та численної зелені. Гостям пропонувалося придбати новорічні іграшки, прикраси та сувеніри ручної роботи, а крім того – скуштувати різноманітні національні страви та напої.

Свої стенди, палатки на Ярмарку представили турецькі компанії та іноземні громадські організації Польщі, Німеччини, Норвегії, Росії, Фінляндії, багатьох інших країн. Саме таке розмаїття учасників і дає можливість укотре називати ярмарок міжнародним.

Доповнив святкову атмосферу концерт з музичними і танцювальними номерами, виступ губернатора Аланії та оригінальна різдвяна ялинка. Вдень вона виглядає як звичайний металевий каркас, нічим не привертає уваги, а вночі перетворюється на справжнє сяюче диво.

Вся нерухомість Аланії, вулиці міста також готуються до свята, вбираючись у різдвяні вбрання. Під час новорічних свят тут є на що подивитись!

Різдвяний ярмарок в Аланії
Різдвяний ярмарок в Аланії