Реалізація проекту, спрямованого на захист морського середовища, розпочалась у місті Фетхіє (Туреччина, Мугла). Ініціатива отримала назву «Блакитна хвиля», до неї приєдналися представники природоохоронних, судноплавних і туристичних організацій, в також найбільші власники пристаней в регіоні.

Проект «Блакитна хвиля» передбачає впровадження цілого комплексу заходів, які допоможуть зберегти морське середовище в чистому, здоровому й первозданному вигляді. Прозорість морської води, багатий підводний світ та інші «чудеса» природи є головним багатством регіону. Завдяки їм, у Фетхіє збираються туристи із різних країн світу, саме вони залишають незабутні враження про відпочинок.

Метою ініціативи називають моніторинг впливу морського туризму на навколишнє середовище, а також підвищення інформованості населення та приїжджих про те, що негативно впливає на морське середовище та як це негативний вплив можна зменшити.

В рамках реалізації проекту планується встановити нові вивіски для туристів, поширювати спеціальні друковані матеріали, присвячені темі захисту морського середовища, підвищити стандарти для морського туризму, проводити навчання для співробітників туристичної галузі.

«Блакитна хвиля» - це унікальна в своєму роді ініціатива, яка допоможе зберегти за Фетхіє статус одного з туристичних центрів в Туреччині, підвищити обізнаність людей про те, як правильно ставитися до морського середовища, щоб його багатства зберігалися на довгі роки.

 

Фетхіє накрила «Блакитна хвиля»
Фетхіє накрила «Блакитна хвиля»