Турецькі авіалінії увійшли до числа кращих у світі авіакомпаній за якістю харчування на борту, отримавши премію нью-йоркського журналу Travel and Leisure («Подорож і Дозвілля»).

Travel and Leisure, найбільший журнал для мандрівників, провів власне дослідження на тему того, як авіакомпанії годують своїх пасажирів під час перельотів. Переможці були визначені за результатами голосування читачів, а участь у «змаганні» взяли як внутрішні, так і міжнародні перевізники.

Авіакомпанія Turkish Airlines стала третьою в загальному рейтингу, поступившись першістю авіалініям із Сінгапуру (1-е місце) та Об’єднаних Арабських Еміратів (2-е місце.). Під час голосування читачі також мали змогу ділитися враженнями про якість харчування в літаку. Відносно Турецьких авіаліній було відзначено, що страви подаються завжди красиво, оригінально та нічим не поступаються ресторанній їжі.

Якщо ви маєте нерухомість в Туреччині або відправляєтеся туди на відпочинок, Turkish Airlines забезпечать вам смачний переліт. Тут залежно від тривалості польоту та часу доби пасажирам пропонуються обіди, ланчі, сніданки і холодні закуски, страви світової та турецької кухні, а також є меню для пасажирів з особливими вподобаннями.

Переліт з Turkish Airlines – не тільки комфортно
Переліт з Turkish Airlines – не тільки комфортно