Іноземні фірми зможуть інвестувати в будівництво у Туреччині

Можливість фінансувати нерухомість в Туреччині та будівництво всередині країни нададуть іноземним компаніям на підставі нового закону.

Документ, що наразі готується до прийняття, передбачає наділення зарубіжних фірм правом на створення спеціальних будівельних фондів. Ці фонди зможуть направляти інвестиції у сферу нерухомості, фінансувати будівництво в Туреччині у порядку, передбаченому турецьким законодавством. А також - за умови прийняття ними національних стандартів резервного капіталу та ризик-менеджменту, які розробляються Радою з ринків капіталу Республіки.

Основною метою впровадження даного положення є залучення світових інвесторів для більш активного та стабільного розвитку ринку нерухомості Туреччини. Крім того, уряд розраховує зробити фінансові ринки більш прозорими, оптимізувати встановлені сьогодні на нерухомість в Туреччині ціни та мінімізувати будівельні ризики.

Створені в інвестиційних цілях фонди повинні будуть мати початковий капітал в розмірі не менше 20 млн. турецьких лір. Використання такого роду фінансування майнових проектів дасть можливість ефективно розвивати неосвоєні території, а також відійти від усталеної практики реалізації проектів за рахунок кредитних і виручених за рахунок попередніх продажів коштів.

Іноземні фірми зможуть інвестувати в будівництво у
Іноземні фірми зможуть інвестувати в будівництво у