Щоправда, тільки пенсіонерам. Відповідне рішення ухвалило Міністерство митниці та торгівлі країни та внесло зміни до чинних митних правил.

Згідно з поправками, що були офіційно опубліковані 10 листопада, іноземні громадяни, які вийшли на пенсію, отримали право користуватися ввезеними в Туреччину машинами безстроково. Такі автомобілі повинні бути особистими та використовуватися тільки для власних потреб. Зрозуміло, машину потрібно ввезти на територію Турецької Республіки легально, а її власник повинен мати відповідні документи.

Нова норма значно спрощує перебування в країні для тих іноземних пенсіонерів, які придбали житло в Туреччині, проживають в ній більшу частину року та мають транспортний засіб, зареєстрований в іншій країні.

Зауважимо, що стосовно інших категорій іноземців збереглося таке загальне правило користування іноземними автомобілями: використання особистого транспортного засобу, ввезеного на територію Туреччини, допускається протягом 185-ти днів в рамках одного календарного року.

 

Іноземці та їх автомобіль в Туреччині
Іноземці та їх автомобіль в Туреччині