Курортне місто Фетхіє (Туреччина) полюбилося туристам, завдяки поєднанню у ньому багатьох історичних пам’яток, розвиненої інфраструктури та мальовничих околиць. Одна із таких околиць – це селище Чалиш, відоме однойменним пляжем та розташоване від міста всього в 3-х кілометрах.

Чалиш розтягнувся вздовж узбережжя. Тут мало розважальних закладів, але є комфортабельні готелі на першій лінії та всі умови, щоб відчути справжній затишок цієї місцевості. Якщо навіть не проводити в Чалиші весь час свого турецького відпочинку, то зазирнути сюди хоча б раз, якщо ви знаходитесь неподалік, просто необхідно!

Із Фетхіє в Чалиш та в зворотному напрямку можна легко добратися громадським транспортом, він ходить регулярно та швидко доставить вас до потрібного місця. Але якщо вам хочеться не просто доїхати, а отримати справжнє задоволення від поїздки, то варто спробувати інший спосіб пересування та відправитися в Чалиш на водному таксі.

Скористатися водним таксі можна в літні місяці. Воно, як правило, розраховане не більше, ніж на 20 місць, а маршрут його пролягає таким чином, щоб пасажири мали можливість розслабитися, відпочити та насолодитися краєвидами берегової лінії.

Дорога Фетхіє-Чалиш водним таксі потребує трохи більше часу, ніж поїздка «класичним» міським транспортом, але залишає більше вражень. Навіть багато місцевих жителів надають перевагу саме пересуванню по морю.

Курсує таксі з 10:00 до 23:30, відправляється від причалу кожні півгодини. Квитки продаються у спеціальній касі та в цьому сезоні коштують 6 турецьких лір (приблизно 2 долари). На борту можна купити безалкогольні напої.

Із Фетхіє в Чалиш по воді
Із Фетхіє в Чалиш по воді