Відкриття прямих авіарейсів з України до аеропорту Газіпаша (Аланія) стало основним питанням, яке обговорив губернатор регіону Адем Мурат Юджель з представниками великих туристичних операторів і самого аеропорту.

Як заявили туроператори, на даний момент вони ведуть активні переговори з українською стороною з приводу прийому туристичних авіарейсів в аеропорт Газіпаша. Деякі компанії навіть оголосили про досягнення певних домовленостей щодо відкриття рейсів до аланійского аеропорту. Планується, що в наступному році літаки з туристами із України будуть приземлятися прямо в Газіпаші. Розглядається також варіант довгострокового співробітництва з цього питання. Аналогічні переговори ведуться із представниками Росії.

Адміністрація регіону вважає, що запуск нових авіарейсів привабить нових інвесторів, у тому числі до нерухомості Аланії, та збільшить потік туристів. Відвідати місто і прилеглі курорти стане набагато простіше – дорога від аеропорту Газіпаша до найдальшої точки Аланії займе всього 45 хвилин, тоді як раніше доводилося добиратися близько 3-х годин з аеропорту Анталії.

Аеропорт Газіпаша хоче приймати рейси з України
Аеропорт Газіпаша хоче приймати рейси з України