Аеропорт Газіпаша зможе приймати міжнародні рейси

Нова злітно-посадочна смуга з’явилася в аеропорті Газіпаша. Її урочисте відкриття відбулося 17 жовтня за участі перших осіб Республіки – президента Туреччини Реджеп Таїп Ердогана та прем’єр-міністра Ахмета Давутоглу. Високопоставлені гості прилетіли до місця проведення офіційної церемонії на гелікоптері та виступили зі зверненням до жителів регіону.

Запуск ще однієї злітно-посадочної смуги завдовжки 2,5 кілометри стане поштовхом для подальшого розвитку Аланії. З її відкриттям аеропорт Газіпаша має змогу приймати будь-які види пасажирських літаків, включаючи навіть міжнародні рейси. Завдяки цьому, дорога з аеропорту до Аланії буде віднімати в туристів усього півгодини часу, коли раніше доводилося робити пересадку на внутрішні рейси або діставатися до міста з самої Анталії.

Очікується, що незабаром до аеропорту Газіпаша прибуватимуть літаки з Росії, України та інших країн СНД. Експерти також говорять про покращення іміджу Аланії як міжнародного курорту та приток до регіону іноземних туристів. У зв’язку із цим нерухомість Аланії стає ще більш привабливим об’єктом для інвестицій.

Аеропорт Газіпаша зможе приймати міжнародні рейси
Аеропорт Газіпаша зможе приймати міжнародні рейси