Як тільки пригріває весняне сонечко, ми вже замислюємося про те, що було б добре розпочати купальний сезон. Якщо ви живете у моря а маєте достатню відвагу, щоб зануритися в ще не прогріту до кінця воду, то для вас початок купального сезону в травні – це цілком нормальне явище, а далеко не мрія.

Але от якщо обставини склалися зовсім так, ми рекомендуємо відправитися до Туреччини на відпочинок. Саме до Туреччини і саме в травні.

Хоча на більшості європейських курортів купатися в травні ще прохолодно, на турецькому узбережжі Егейського та Середземного морів, є кілька місць, в яких починати купатися можна вже в травні, причому при повністю комфортному поєднанні температури води і повітря.

Одне з таких містечок, місто Фетхіє (провінція Мугла), славиться дивовижною природою, чудовими чистими пляжами і кращими умовами для відпочинку. Олюденіз, наприклад, являє собою оточену горами бухту з блакитними водами, а взагалі всі міські пляжі облаштовані таким чином, щоб відпочиваючим було на них максимально комфортно (є душі, лежаки, навіси, кабінки для перевдягання та бари з прохолодними напоями).

У другій половині травня температура моря тут сягає 24-х градусів, а більшого для любителів поплавати і бажати нічого. До того ж, турецький відпочинок у травні має свої особливі переваги: активний курортний сезон ще не почався, тому житло у Фетхіє або готельний номер обійдеться вам трохи дешевше, туристів в місті буде менше, а виснажлива спека ще не завадить проводити час саме таким чином, як вам хочеться.

Розпочинаємо купальний сезон у Фетхіє
Розпочинаємо купальний сезон у Фетхіє