Сучасні технології дають нам нові можливості та дуже спрощують повсякденне життя. Вони впроваджуються всюди – сьогодні вже не тільки оснащуються офіси компаній і нерухомість в Туреччині зводиться з використанням новітніх технологій, а й відкриваються «розумні» лікарні.

Перша така лікарня з’явилася в Анталії (район Келез). Вона будується з 2014 року і розрахована на 200 палат для пацієнтів. Причому, як стверджують творці проекту, рівень комфорту в цих палатах можна порівняти з номерами п’ятизіркового готелю. Крім безпосередньо палат, в лікарні є 12 операційних, де зможуть проводити навіть операції на відкритому серці, відділення інтенсивної терапії та реанімації, опіковий центр, кабінет ангіографії (рентген кровоносних судин) і найбільший в Анталії онкологічний центр.

Інноваційною ця лікарня вважається тому, що:

- у ній немає паперу – лікарі й медсестри для записів і ведення історії хвороби користуються планшетами й іншими комп’ютерними пристроями;

- родичі пацієнтів з відділення інтенсивної терапії можуть в певні години спостерігати за ними через інтернет;

- у ній є персонал, який володіє мовою жестів;

- в усіх важливих місцях встановлені будки, які за запитом пацієнта направляють його в потрібне місце;

- коридори обладнані доріжками для незрячих і людей з обмеженими можливостями, а написи на всіх вказівниках дублюються шрифтом Брайля.

Лікарня майбутнього в Анталії
Лікарня майбутнього в Анталії