Для покупців нерухомості в Туреччині буде діяти особлива дисконтна програма. Її розробив Уряд країни для підвищення активності на ринку житла і попиту на місцеву нерухомість.

Міністр навколишнього середовища та урбанізації Мурат Курум представив деталі нової дисконтної кампанії в сегменті нерухомості, яку високо оцінили представниками сектора, вважаючи, що це створить імпульс і підвищить продажі житла.

Суть дисконтної кампанії полягає у тому, що протягом найближчих двох місяців (з 29 серпня по 31 жовтня 2018 року) житло в Туреччині можна придбати на спеціальних, більш вигідних умовах. Зокрема:

  • отримати 10% знижки на нерухомість у порівнянні з діючою зазвичай ціною;
  • сплатити авансовий платіж у розмірі всього 10% (в звичайному порядку – 20%), а через 12 та 24 місяці після покупки внести ще по 15% від загальної суми угоди;
  • оформити іпотечний кредит на решту 120 місяців і 60% суми зі ставкою 0,98% (стандартна іпотечна ставка – 2%) безпосередньо у підрядника, без участі банків і поручителів.

Умови програми поширюються на тих покупців, які встигнуть укласти угоду в зазначений період часу. Іноземці теж можуть прийняти в ній участь, нюанси якої обіцяють роз’яснити найближчим часом. Їм також рекомендують не відкладати купівлю житла – так як ліра падає, а розрахунки проводяться в іноземній валюті, вартість нерухомості наразі фактично знижується, й покупець витрачає на неї менше.

 

Житло в Туреччині продають з дисконтною програмою
Житло в Туреччині продають з дисконтною програмою