Безліч варіантів на ваш вибір

Найпростіший спосіб потрапити на курорт у Фетхіє (Туреччина) – це, звичайно, прилетіти туди. Найближчий до міста аеропорт знаходиться всього приблизно в 45-ти кілометрах від нього, в Даламані, й дістатися від нього до пункту вашого призначення ви можете найрізноманітнішими способами.

1. Замовити трансфер до готелю або орендованого житла. Послуга трансферу часто надається самими готелями, в яких ви бронюєте номери для відпочинку. Також трансфером займаються ліцензовані компанії, у котрих потрібно забронювати машину заздалегідь. В середньому послуги трансферу Даламан-Фетхіє обходяться в 55-60 $.

2. Взяти таксі. Таксі не потрібно замовляти заздалегідь, в аеропорту машини стоять поруч із залом прильоту та спеціально навчена людина направляє вас до вільної машини. Про вартість проїзду потрібно домовитися перед виїздом, можна поторгуватися з водієм. Середня ціна таксі з Даламану до Фетхіє близько 80 $, але в залежності від пори року і цін на бензин, вона може варіюватися. Невелика порада: майте при собі карту або прокладений маршрут на гаджеті, щоб при необхідності направити водія туди, куди вам саме потрібно (до орендованої нерухомості в Фетхіє, готелю тощо).

3. Орендувати машину. Автомобіль в прокат надасть вам найбільше можливостей. Замовляти дану послугу потрібно заздалегідь. При цьому, за вашим бажанням та якщо обумовити даний момент попередньо, з аеропорту до місця призначення вас довезе водій і потім просто залишить вам машину. Єдиний нюанс, який потрібно знати – в більшості випадків автомобіль здається в прокат з порожнім баком, тому вам доведеться відразу ж витратитися на його заправку.

4. Скористатися автобусом. Автобуси з Даламану до Фетхіє ходять регулярно, а проїзд в них коштує досить недорого (приблизно 7,5-10 лір за останніми цінами), але в літній сезон вартість може підніматися. Автобус відправляється прямо від аеропорту та слідує строго за передбаченим маршрутом. Також ви можете на таксі за 10-15 хвилин дістатися до автовокзалу в Даламані та доїхати в Фетхіє на рейсовому автобусі десь за 40 лір. Дорога громадським транспортом займе годину вашого часу.

Окрім цих простих способів, є декілька для любителів нестандартних рішень. Наприклад, дістатися до вокзалу на велосипеді, якщо такий їде з вами на відпочинок, або доїхати до Фетхіє автостопом. З останнім варіантом, правда, краще бути пообережніше.

 

Як з аеропорту Даламан дістатися до Фетхіє?
Як з аеропорту Даламан дістатися до Фетхіє?