Сьогодні, коли вклади в банках перестали бути в повній мірі надійними, а вимоги до комфорту і рівню життя безперервно зростають, найкращим вкладенням вільного капіталу вважається покупка іноземної нерухомості.

Особливо приваблива в цьому плані нерухомість в Туреччині, вигідність придбання якої пояснюється багатьма факторами і підтверджується статистичними даними. Так, наприклад, Туреччина визнана найдешевшою в Європі країною для життя, за 2014 рік іноземці купили 12 тисяч об'єктів, а вартість нерухомості зросла приблизно на 60% в порівнянні з минулим роком.

При цьому найбільш значущими для покупців моментами є:

- розвиненість турецької економіки і туристичного сектора;

- хороша інфраструктура;

- високий рівень нерухомості - її комфорту, безпеки і відповідності сучасним стандартам;

- прийнятому клімат для життя і курортного відпочинку;

- затребуваність житла серед орендарів, найчастіше - відпочиваючих;

- постійне зростання цін на об'єкти нерухомості. Однак щоб всі перераховані вище фактори перетворилися в незаперечні переваги від придбання нерухомості, важливо враховувати кілька основних рекомендацій. Саме вони допоможуть купити нерухомість в Туреччині дійсно вигідно і просто.

Основні рекомендації щодо покупки турецької нерухомості:

1) Чітко визначити мету покупки. Приймаючи рішення інвестувати в турецьку нерухомість, важливо точно уявляти собі, для чого було придбано проектор. Якщо метою придбання є отримання прибутку від подальшої здачі в оренду, то варто звернути увагу на нерухомість в Аланьї або інших курортних містах, де спостерігається значний потік туристів. Якщо ж ви плануєте вигідно продати квартиру через деякий час - краще звернути увагу на регіони, в яких відзначено найбільше зростання цін.

2) Звернути увагу на особливості житлового комплексу, будинку і самого об'єкта нерухомості (апартаментів, вілли і т.п.). Робити це потрібно, знову-таки, в залежності від цілей покупки, з огляду на:

• інфраструктуру і місце розташування комплексу (наближеність його до ділового центу міста або морю),

• наявність різного роду закладів на території комплексу,

• охоронювана будинку,

• поверховість, планування квартири, якість обробки і оснащеності, а також інші моменти, які можуть вплинути на комфортабельність проживання або затребуваність такого житла.

3) Користуватися послугами надійної компанії -

професіонала в сфері нерухомості, до числа яких належить і наша фірма Тільки така компанія запропонує вам купити нерухомість в Туреччині, надавши широкий вибір об'єктів від кращих забудовників, організовує виїзд на об'єкт для ознайомлення з ним і надасть супровідні послуги на всіх етапах укладення договору купівлі-продажу . Все це дозволить вибрати найбільш підходящу нерухомість, скоротити терміни покупки, позбутися від великої кількості формальностей і забезпечити безпеку угоди.

4) Попередньо оглядати об'єкти нерухомості на місці. Ознайомчий тур, коли співробітники компанії продемонструють обрану нерухомість в Анталії, іншому регіоні на місці її будівництва або розташування. Саме так ви зможете об'єктивно зважити всі «за» і «проти» купівлі об'єкта, самостійно оцінити його особливості та характеристики.

5) Віддавати перевагу нерухомості, що знаходиться на етапі будівництва. Об'єкти, що будуються найчастіше обходяться покупцям дешевше, ніж вже готові. Крім того, вартість їх можна вносити частинами, що набагато зручніше одноразової оплати всієї суми при укладанні угоди.

Рекомендації щодо покупки турецької нерухомості
Рекомендації щодо покупки турецької нерухомості