В Аланії з’являються нові пам’ятки

Аланія, як один з туристичних центрів Туреччини, постійно радує нас новими пам'ятками. Ось і нещодавно увазі жителів та гостей міста представили великі об’ємні букви, з яких складається слово ALANYA.

Величезна назва міста розташувалася безпосередньо при в’їзді в Аланію – на оглядовій терасі парку Dinek Park. Букви перебувають одночасно і вздовж траси, і на морській набережній, що дозволяє робити тут дійсно цікаві фотографії.

Також було проведено благоустрій самого парку. Тепер на його території, площа якої становить більше 4-х тисяч метрів, пролягає безліч прогулянкових доріжок, а зі зручних скамійок відкривається чудовий краєвид на Аланійску фортецю та набережну.

Одночасно облагороджується й інший парк, розташований на в’їзді в місто недалеко від Dinek Park. У ньому реконструйований пам'ятник султану Алладіну Кейкубату (завойовнику Аланії) та проводяться роботи з озеленення.

Нагадаємо, що інвестування в нерухомість Аланії, завдяки розвитку туризму та постійному зростанню цін на житло, визнається найбільш вигідним способом вкладення капіталу. А перетворення парків і поява нових пам'яток в Аланії тільки сприяють зміцненню цієї тенденції

В Аланії з’являються нові пам’ятки
В Аланії з’являються нові пам’ятки