Будівництво в Туреччині швидкісної залізниці перейшло до наступного етапу – тепер до однієї із залізничних гілок планують приєднати Анталію.

Передбачається, що Анталія під’єднається до напрямку Стамбул-Анкара-Ескішехір. Швидкість руху поїздів новими залізничними шляхами складе 200 км/г. А це означає, що після завершення будівництва залізниці жителі та гості Анталії, Махмутлару, Аланії в Туреччині, інших населених пунктів регіону зможуть діставатися до пункту призначення ще простіше. До Анкари, наприклад, дорога займе всього 3 години, а до Стамбула – 4,5 години.

Реалізація проекту фінансується з бюджету та імовірно обійдеться в більш ніж 8 млрд. лір. До будівництва приступають у нинішньому році і планують здати гілку в експлуатацію вже до 2020 року. Курсувати залізничний транспорт буде за напрямками Анталія-Кайсері та Анталія-Ескішехір. За попередніми підрахунками швидкісні потяги зможуть перевозити близько 10 млн. тон вантажу та 4,5 млн. пасажирів на рік.

Даний проект значно поліпшить транспортну доступність регіону, матиме позитивний вплив на нерухомість в Махмутларі, Аланії та в анталійському регіоні в цілому.

 

До Анталії на швидкісному потягу
До Анталії на швидкісному потягу