Провідні інвестори з усього світу вкладає все більше коштів в нерухомість Туреччини, завдяки стрімко розвивається інфраструктурі, суперсучасним проектам, багатої історії і культурі країни, повідомляється в звіті, опублікованому Інститутом Статистики Туреччини (TurkStat). Про це розповідає портал Gulf Construction Online.

Обсяг іноземних інвесторів, які купили нерухомість в Стамбулі, виріс за останні 12 місяців приблизно на 14,6%. Цей показник склав 32% від загального обсягу продажів нерухомості в місті, повідомляє TurkStat. У березні цього року обсяг продажів нерухомості в Стамбулі виріс на 32,4% в порівнянні з цим же періодом минулого року.

У своєму звіті «Індекс цін на міжнародну нерухомість» компанія Knight Frank поставила Туреччину на друге місце після Ірландії за швидкістю зростання цін на нерухомість. За рік ціни виросли тут на 16,2%, а за півроку - на значні 10,3%. Міжнародні інвестори, які вважають за краще економити, в даний момент дуже активні на ринку.

Також як і ринок нерухомості, в даний момент ринок туризму Туреччини переживає період розквіту. У першому кварталі цього року дохід від туризму в країні виріс на 1,3% і склав $ 4,87 млрд. Обсяг туристів виріс на 5,5% і склав в першому кварталі 2015 року 5,3 млн осіб.

В цей же період в Стамбулі обсяг іноземних туристів виріс на 8,99%, згідно з даними Міністерства і Культури та Туризму країни.

 В Стамбулі обсяг іноземних туристів виріс
 В Стамбулі обсяг іноземних туристів виріс