У Туреччині знайдено величезний підземний місто 07 квітня 2015 року Він розташований в Каппадокії і є найбільшим розкопаним поселенням в цій місцевості.

Коли в Каппадокії приходили загарбники, місцеві жителі знали, куди сховатися. Археологи виявили гігантський місто, цілком вирізаний з туфу - особливої ​​вулканічної породи, повідомляє National Geographic.

Виявлений неподалік візантійського замку в Невшехірі, це місто сходить до епохи ранньої Візантії. Він поки що не обстежений повністю, але вже можна з упевненістю сказати, що його місткість досягає 20 000 чоловік. У 2013 році будівельники, що займаються зносом старих будинків навколо замку, виявили мережу підземних тунелів і кімнат. Міська влада призупинили будівництво і покликали археологів і геофізиків для дослідження цього місця.

У 2014 році вчені виявили ціле багаторівневе поселення з житлових просторів, кухонь, винних льохів, храмів і сходів. Артефакти, що включають кам'яні хрести і кераміку, вказували на те, що це місто датується візантійської епохою до османського завоювання.

А в січні 2015 року античне місто в Туреччині навіть виставили на продаж.

У Туреччині знайдено величезний підземний місто
У Туреччині знайдено величезний підземний місто