Інвестуємо правильно. Турецький інститут статистики визначив найприбутковіші варіанти

Прибутковість інвестицій в Туреччині - це один із тих показників, за якими національний інститут статистики підбиває щомісячні підсумки. Динаміка зміни прибутковості того чи іншого об'єкта інвестування визначається з урахуванням інфляційних процесів у країні, а підраховані суми показують чистий прибуток або збиток інвестора.

Згідно з останніми оприлюдненими даними Турецького інституту статистики найбільш вигідними для інвестування варіантами є купівля іноземної валюти (долара) і нерухомість в Туреччині; вони на сьогодні приносять найбільший дохід. У свою чергу, вклади в лірах і євро з урахуванням інфляції навіть втрачають купівельну спроможність, а цінні папери та золото залишають статок інвесторів незмінним.

Отже, якщо ви плануєте інвестувати кошти в Туреччині, зверніть увагу на:

• купівлю долара. За останні півроку інвестори, які вклали свої запаси в цю валюту, отримали 18% прибутку (чистого за вирахуванням інфляції - 12,5%). Причому даний показник має тенденцію до постійного збільшення;

• придбання квартири в Туреччині або іншої нерухомості. В ряді регіонів країни (Стамбул, Анталія, Анатолія) річний дохід від нерухомості перевищує навіть прибутковість доларових інвестицій. У Стамбулі, наприклад, за рік житло подорожчало на 29%, в Анталії - на 19%. Середній показник по країні становить 20%. Таким чином, придбавши будинок або квартиру, всього через рік ви можете отримати від її продажу 20-ти відсотковий прибуток порівняно з первісним капіталовкладенням;

• здачу житла в оренду. Особливо прибутковим цей варіант є для великих і курортних міст, а щомісячний дохід від нього перевищує ставки за стандартним депозитом. Якщо купити квартиру в Аланії, її на вигідних умовах можна здавати в оренду відпочиваючим (найвищий дохід в липні-серпні), студентам на час навчання або ж надавати середньому класу для довгострокового проживання.

Інвестуємо правильно.
Інвестуємо правильно.