Поряд зі звичайними віллами та квартирами, ринок нерухомості в Туреччині пропонує й набагато більш незвичні пропозиції. Нещодавно, наприклад, на продаж були виставлені два острови, які може придбати кожен, хто знайде потрібну для купівлі суму.

Йдеться про острови Карача (провінція Мугла) та Чичек (провінція Баликесір). Вони продаються онлайн й описані вкрай заманливо.

Острів Карача площею 32 га розташований недалеко від Мармариса, вартує 36,7 млн. доларів і має статус території, що охороняється. Продає його турецький бізнесмен, який придбав острів у далекому 1980 році, але не зміг отримати бажаної віддачі від інвестицій. На острові вже побудовано 3 невеликих будинки, є місце для зведення житлових об’єктів, ресторану й маленької пристані для яхт. Побудувати все це можна навіть з урахуванням охоронюваності територій. А протягом 5-ти років тут, завдяки законодавству провінції Мугла, не діятимуть податки.

Острів Чичек має площу близько 27 га і знаходиться всього в 230 м від материка. Його ціна – 20 млн. доларів. Вперше він був проданий в 2002 році, а нинішніми власниками є одночасно три родини. На острові, відповідно, вже є 3 будинки з площею 450 м2, кілька джерел прісної води, тисячі оливкових, фруктових дерев та сосен.

Острови не бажаєте?
Острови не бажаєте?