Або ласкаво просимо на жіночий пляж Аланії!

Чим відома турецька Аланія? Великою кількістю готелів і турів «все включено», привабливими цінами та доступною нерухомістю (квартири в Аланії, й правда, можна придбати дуже навіть недорого). Але це далеко не все! У місті та його околицях є безліч пляжів: диких і облаштованих, звичайних і з власної «фішкою», таких, що дозволяють кожному знайти місце для відпочинку собі до смаку та спробувати найцікавіші варіанти.

Один з незвичайних пляжів – жіночий, таких всього два у Туреччині. Він називається Айсултан і знаходиться у тихій, мальовничій бухті з чистісінькою водою та піщаним берегом. Зайти на територію пляжу можуть тільки представниці прекрасної статі та діти (хлопчиків пускають до 12-ти років), охорона й персонал тут – також жінки.

На пляжі є все, що потрібно для комфортного відпочинку: пляжні парасольки, шезлонги, навіси від сонця, роздягальні, душові, дитячий майданчик і буфет, а також невелика парковка. Дістатися сюди можна на безкоштовному автобусі, що відправляється з автовокзалу Аланії, або на особистому авто. Дорога від центру міста займе близько 30-ти хвилин по напрямку до Газіпаші.

 

На відпочинку тільки дівчата
На відпочинку тільки дівчата