Інноваційні технології активно впроваджуються не тільки на ринку нерухомості Туреччини, а й у інших сферах суспільного життя. Так, Мінтранспорту та комунікацій Республіки розробило єдину платіжну картку, яка буде діяти на території всієї країни і з’явиться в обігу у липні 2018 року.

Єдина картка отримала назву Türkiye Kart («Турецька картка») та вже була презентована громадськості. Для її впровадження реалізується ще один масштабний проект – створюється Загальна платіжна система, до якої підключаються державні та муніципальні установи, а за договором зможуть приєднатися і будь-які приватні компанії.

Власники «Турецької картки» зможуть використовувати її в будь-якому населеному пункті країни для проведення найрізноманітніших платежів. Єдиної карткою вийде:

- заплатити за проїзд у громадському транспорті (автобусах, трамваях, метро, ​​поромах тощо), придбати залізничні й авіаквитки;

- оплатити вхідний квиток в національні парки, музеї та інші пам’ятки з платним відвідуванням;

- оплатити телекомунікаційні послуги (телефон, Інтернет тощо);

- розплатитися за таксі і долмуш (якщо служба, послуги якої використовуються, під’єдналась до Загальної платіжній системі);

- оплатити покупки або послуги аналогічно з кредитною карткою.

Для «Турецької картки» буде доступна функція поповнення через інтернет, платіжні термінали, банкомати і пошту. З неї можна здійснювати перекази на іншу картку.

Щоб користуватися та управляти єдиною картою було ще зручніше, планується запуск спеціального мобільного додатку.

 

Одна «Турецька картка» для всіх платежів
Одна «Турецька картка» для всіх платежів