Один з найулюбленіших жителями міста англійських парків під назвою «Balon Park» повністю оновлений. Реконструкція парку відбулася в рамках реалізації програми розвитку Аланії та за сприянням місцевого Департаменту благоустрою та озеленення.

Старий-новий парк знаходиться в районі Hacet Mahallesi (Хаджет) та розрахований в першу чергу на дітей віком від 2-х до 10-ти років. Загальна площа «Balon Park» становить близько 7 тисяч м2, а займають їх численні надувні гірки та майданчики, великий парк розваг, казкове містечко та Олімпійський батут. Саме із-за переважання надувних елементів це місце і отримало свою назву.

Одночасно в парку, який працює за восьмигодинним графіком та приймає відвідувачів в кілька сеансів, може перебувати до 40 дітей. Щоправда, для дотримання вимог безпеки з ними обов'язково повинні бути присутні дорослі. Для зручності відвідування парку, до речі, передбачена охоронювана парковка.

За словами керівництва міста, оновлення парку направлено на розвиток уяви та здібностей дітей. З цією ж метою планується удосконалювати наявну «дитячу» нерухомість Аланії (парки розваг, тощо), а також відкривати нові розвиваючі майданчики.

Парк «повітряних куль» в Аланії
Парк «повітряних куль» в Аланії