Нерухомість у Туреччині скоро подорожчає

Зростання цін на нерухомість в Туреччині очікується на початку 2016 року. Про це заявили експерти та провідні представники ринку.

Передбачається, що ціни на турецькі будинки та квартири зростуть приблизно на 30%. При цьому піднімуться вони не відразу, а будуть збільшуватися поступово протягом наступних двох місяців. Так, експерти у сфері нерухомості радять поквапитися з купівлею житла тим, хто вже готовий це зробити, та не затягувати, якщо ви вирішили інвестувати в нерухомість. З запланованим продажем нерухомих об'єктів, навпаки, слід почекати – тоді вдасться реалізувати їх з більшим прибутком.

Зростати встановлені на нерухомість в Туреччині ціни, як кажуть експерти, будуть у зв'язку з декількома об'єктивними причинами. Це, зокрема, зростання обмінних курсів і підвищення витрат на будівництво житла. Хоча зазначені фактори впливають на ринок уже порівняно давно, пов’язаного із ними підвищення вартості нерухомості ще не було.

Тепер же після застою, який спостерігався у секторі нерухомості останні п'ять місяців, прогнозується деяке пожвавлення та активізація всіх учасників ринку з одночасним подорожчанням житлових об'єктів.

Нерухомість у Туреччині скоро подорожчає
Нерухомість у Туреччині скоро подорожчає