Електронна система платежів, пов’язаних з оподаткуванням об’єктів житлової нерухомості, введена в експлуатацію в Турецькій Республіці. Про це громадськості повідомив міністр фінансів країни Наджі Аабал.

Єдина інтерактивна система введена в дію 1 березня. З її допомогою власники нерухомості можуть розраховувати та сплачувати в режимі онлайн ряд податків. Серед них: податок на нерухомість, податок на прибуток від здачі приміщення в оренду, на прибуток від приросту вартості цінних паперів та інших видів пов’язаного з нерухомістю прибутку.

Система платежів побудована наступним чином:

• користувачі, які мають у власності нерухомість в Туреччині, можуть зареєструватися у системі через офіційний сайт податкової адміністрації

• після реєстрації платнику податків надається можливість автоматичного розрахунку суми податку, яка підлягає сплаті

• сплатити нараховану суму можна безпосередньо через інтернет з використанням платіжної або кредитної картки

Впровадження єдиної електронної системи спрямовано на те, щоб полегшити громадянам Туреччини процес сплати податків. Тепер вони зможуть відмовитися від послуг фінансових консультантів, бухгалтерів, податкових інспекторів та уникнути помилок в розрахунках. Скористатися послугою електронної сплати податків мають можливість, в тому числі, громадяни країни, які перебувають за кордоном.

Власники нерухомості зможуть розраховувати податки
Власники нерухомості зможуть розраховувати податки