Власникам нерухомості нададуть турецьке громадянство

Власники нерухомості, розташованої на території Туреччини, зможуть отримати турецьке громадянство. Таку заяву зробив міністр економіки країни Ніхат Зейбекчі в рамках зустрічі з інвесторами регіону Персидської затоки.

Зокрема, Н. Зейбекчі розповів, що уряд розпочав роботу з розробки постанови, відповідно до якої іноземцям, котрі придбали нерухомість в Туреччині, буде надаватися громадянство країни. На думку міністра, кожну людину, що має турецьке свідоцтво про право власності, можна і потрібно вважати повноправним громадянином Республіки. Саме в цьому напрямку на сьогодні урядом ведуться серйозні роботи.

Подробиці щодо отримання громадянства іноземцями-власниками нерухомості поки не відомі. Відзначено тільки, що розробка та впровадження відповідного порядку на практику потребує певного часу.

Окрім надання громадянства Туреччини, зазначений документ стосуватиметься правового статусу будівельних компаній, котрі продають квартири в Туреччині іноземним громадянам, та готелів, де іноземці відпочивають. Так як продаж житла за кордон є певного роду експортом, завдяки якому забезпечується надходження валюти в країну, то працюючі в цій сфері фірми будуть прирівняні до компаній-експортерів.

Власникам нерухомості нададуть турецьке громадянст
Власникам нерухомості нададуть турецьке громадянст