Попит на турецьку нерухомість з боку іноземних покупців зростає із кожним місяцем. Про це говорять дані Інституту статистики Туреччини, згідно з якими за останній рік кількість проведених з іноземцями угод зросла більше, ніж на 30%. Хоча самі громадяни країни стали купувати житло дещо пасивніше.

Будинкам і квартирам у Туреччині віддають перевагу жителі Іраку (саме вони стали найактивнішими покупцями за останній рік), Саудівської Аравії, Ірану, Росії, Кувейту, Азербайджану, Афганістану, Великобританії, Німеччини та Єгипту. Загальний обсяг за договорами купівлі-продажу житлової нерухомості у 2017 році склав 4,6 млрд. доларів.

Найбільшим успіхом, згідно зі статистикою, користується житло в Стамбулі, провінціях Анталія, Стамбул, Мерсин, в Анкарі та деяких інших регіонах. Купують, в основному, нерухомість у новобудовах, зведених за сучасними стандартами безпеки і комфорту, в курортних або бізнес центрах країни, на Середземноморському або Чорноморському узбережжі.

Різке зростання продажів у минулому році експерти пов’язують із внесенням змін до турецького законодавства та введенням так званого інвестиційного громадянства країни. Тепер кожен іноземний покупець житлової нерухомості вартістю від 1 млн. доларів може стати громадянином Туреччини за спрощеною й прискореною процедурою.

Нерухомість у Туреччині – іноземці купують
Нерухомість у Туреччині – іноземці купують