Зменшення відсотка за іпотекою прогнозується в Туреччині на 2016 рік. Експерти вважають, що якщо нове іпотечне законодавство почне діяти в повному обсязі, ставка при кредитуванні може опуститися нижче наявного на сьогоднішній день рівня.

Зокрема, очікується зниження іпотечної ставки до розміру 0,6-0,7% на місяць. Для порівняння в нинішній час середнім по країні показником є 1-1,2% на місяць. Дані зміни, якщо вони настануть, дозволять залучити інвесторів та ще більше оживити сектор нерухомості в країні, який наприкінці 2015 року і так пережив рекордний підйом.

Придбати нерухомість в Туреччині, скориставшись послугою іпотечного кредитування зі зменшеною ставкою, стане набагато вигідніше для покупця. Отже, житло буде більш доступним, але все також відповідатиме найвищим стандартам якості будівництва та комфорту проживання.

Завдяки стабільності на ринку та низьким кредитним ставкам, провідні компанії прогнозують, що загальні продажі нерухомості по країні в 2016 році перевищать 1 млн. об’єктів. Зауважимо, що в минулому 2015-му цей показник склав більше 1,2 мільйонів.

Зниження іпотечної ставки прогнозується в Туреччин
Зниження іпотечної ставки прогнозується в Туреччин