Орендувати житло для відпочинку в Туреччині вигідніше, ніж купити тур – висновок експертів

Середземноморське узбережжя Туреччини є улюбленим місцем для відпочинку іноземних туристів. Кожного літнього місяця країна приймає в середньому 5 млн. відвідувачів із-за кордону – такі дані наводить Міністерство туризму Туреччини.

Класичним варіантом для організації відпочинку на турецьких курортах вважається покупка туру в готелі з програмою «все включено». Однак є ще один, набагато вигідніший варіант, який полягає в тому, щоб орендувати будинки або квартири в Туреччині на час запланованого перебування в країні.

Багато іноземних туристів вже відчули переваги відпочинку в орендованому житлі, про які заявляють експерти в галузі туризму. До них, зокрема, належать:

- можливість через агентство нерухомості в Туреччині підібрати для оренди житло з усіма умовами для комфорту перебування і за нижчою ціною, ніж виставляється за проживання в готелі;

- впевненість у тому, що обрана квартира буде повністю відповідати вашим очікуванням, тоді як готель може виявитися не найкращим;

- здатність самостійно визначити тривалість і програму відпочинку, вільно розпоряджатися власним часом. Тривалість перебування в турецьких готелях, як правило, досить стандартна (10 днів або 2 тижні), тоді як в орендованому короткостроково житлі можна перебувати будь-який оговорений з управляючим час. До того ж ви самі визначаєте щоденний раціон харчування, обираєте заняття собі до душі, а в підсумку отримуєте більш цікавий саме для вас відпочинок.

Орендувати житло для відпочинку в Туреччині
Орендувати житло для відпочинку в Туреччині