Відпочиваємо в Фетхіє. Яхтінг

Коли мова заходить про Фетхіє, перше, що уявляється відпочиваючим – це мальовничі пляжі, історичні місця, відомі майданчики для парапланеризму, сучасна нерухомість в Фетхіє та комфортабельні готелі. Ми ж розповімо ще про один бік міста, який дозволяє провести час тут не менш захоплююче, і піде мова про яхтінг.

Яхтінг в Фетхіє – розвинений туристичний напрямок, втім, в море на яхтах часто виходять й місцеві жителі. Представлений яхтинг двома напрямками:

• оренда яхти для прогулянки за власним маршрутом

• яхтові екскурсії або круїзи із заздалегідь передбаченою програмою

Прогулянки на яхті можуть бути різними за тривалістю: від декількох годин до декількох днів. Наприклад, ви можете відправитися на яхті до знаменитого пляжу Олюденіз, що займе зовсім небагато часу, а можете здійснити яхтовий тур містами узбережжя (Мармарис, Бодрум, Анталія), який триватиме до 2-х тижнів. Зрозуміло, не весь цей час ви будете перебувати на яхті – програма зазвичай передбачає виходи на берег, знайомство з містами, огляд визначних пам'яток, шопінг та інші розваги.

Особливою популярністю серед туристів користується яхтінг-тур по 12-ти островах та печерах Фетхіє. Кожне з цих місць по-своєму унікальне, а тому, якщо ви опинилися в місті, вам варто обов'язково відправитися на екскурсію по такому маршруту. Яскраві враження забезпечені!

Триває вихід на яхті до печер або островів цілий день. Екскурсійні групи набираються прямо на причалі в Фетхіє. Під час плавання вам, швидше за все, запропонують поплавати у відкритому морі або навіть зайнятися дайвінгом у підходящих для цього місцях.

Відпочиваємо в Фетхіє. Яхтінг
Відпочиваємо в Фетхіє. Яхтінг