Продаж нерухомості в Туреччині іноземцям триває. Початок йому поклав Закон про скасування принципу взаємності 2012 року, який дозволив купувати турецьку нерухомість громадянам 183 країн світу.

Жителі країн СНД і європейці, головним чином, купують будинки, земельні ділянки апартаменти в таких містах як Аланія, Анталія і Мугла. Нерухомість Аланії найбільш приваблива як інвестиція в розвивається курорт зі сприятливим кліматом.

Дані статистичного управління за перші чотири місяці 2014 року, продажу приватної власності іноземцям склали 5 194 об'єкта, що на 48% більше, ніж за аналогічний період минулого року. У цьому році продажі нерухомості іноземцям вже принесли Туреччини майже мільярд доларів. Купити нерухомість в Туреччині стало простіше. Позитивно впливає на покупку нерухомості нові поправки в законодавстві Туреччини, що тепер іноземці можуть оформити ТАПУ всього за кілька днів.

У період з січня по квітень 2014 року найбільше нерухомості іноземцями було куплено в регіоні Анталії і Аланії (1 886 об'єктів), Стамбулі (1 511). Іншими містами, яким також віддали перевагу іноземні покупці, були Мугла, Бодрум, Бурса, Мерсін, Анкара, Ізмір і Трабзон.

 Стамбул - найпопулярніший місто у арабських покупців нерухомості. При цьому вони віддають перевагу районам, розташованим поблизу торгових центрів. Громадяни арабських країн купують нерухомість в Buyukada; в Maslak, Kartal і Atasehir; навколо Золотого Рогу; в Bomonti, Бешикташ, Ейюп, Уксударе і Саріере; в областях, розташованих поблизу стамбульських аеропортів Ататюрка і Сабіха Гекчен.

Міжнародний валютний фонд, який почав відстежувати ціни на нерухомість у всьому світі, заявив, що збільшення житлових цін в Туреччині в 2013 році склало 6.68%, що помістило країну на дев'яте місце серед 52 країн в світі. Філіппіни перебувають на першому місці з ростом цін 10.56%, Гонконг - на другому місці, Нова Зеландія - на третьому.

Продаж нерухомості в Туреччині іноземцям триває
Продаж нерухомості в Туреччині іноземцям триває