Не тільки комфортабельні квартири і вілли в Аланії зробили місто популярним серед іноземців, а й незвичайні розваги. В цьому курортному сезоні, наприклад, відпочиваючі мають унікальну змогу побачити справжню красу глибин Середземного моря.

Перший у Туреччині туристичний підводний човен під назвою Nemo Primeroo з’явився біля берегів Аланії. На ньому кожен бажаючий може зануритися у води Середземномор’я на глибину до 100 метрів. Для цього не потрібно ніякої спеціальної підготовки, достатньо тільки заздалегідь записатися на підводний тур. Зараз їх проводиться лише два на день, але через велику популярність екскурсії серед відпочиваючих найближчого часу планується збільшення кількості щоденних занурень до восьми.

Човен Nemo Primeroo побудований у Фінляндії з використанням передових технологій. Він оснащений інноваційним обладнанням, системою безпеки, пройшов численні випробування і повністю готовий до туристичних занурень.

На борту підводного човна, довжина якого становить цілих 13 метрів, можуть перебувати 24 особи, серед яких двоє членів екіпажу. Працює він від акумуляторної батареї, повного заряду якої вистачить на 10 годин безперервного перебування під водою.

Для того, щоб милуватися красою підводного світу Середземномор’я та не пропустити нічого цікавого, в Nemo Primeroo передбачено 12 ілюмінаторів з 80-сантиметровим діаметром. Одна екскурсія до морських глибин триває близько години – цілком достатньо для того, щоб отримати яскраві й незабутні враження!

Підводні екскурсії до Середземноморья
Підводні екскурсії до Середземноморья