Нову екскурсійну програму для жителів і гостей міста запропонує Аланія (Туреччина) у новому курортному сезоні. Тепер всі бажаючі зможуть зануритися під води Середземного моря на справжній субмарині.

Планується, що підводні екскурсії почнуться вже в квітні нинішнього року. Місткість субмарини – 48 пасажирів, за день вона буде проходити унікальним екскурсійним маршрутом до 6-ти разів. Приблизна тривалість перебування під водою складає півтори години. За цей час відвідувачі підводного човна зможуть ближче познайомитися в дивовижним світом морських глибин, наживо побачити, що відбувається у морі на 40-метровій глибині.

Субмарина спроектована спеціально для туристичних цілей. Завдяки сучасним системам і технологіям, її гості будуть відчувати себе в цілковитій безпеці, комфорт під час екскурсії забезпечується ергономічними сидіннями та системою кондиціонування.

Крім безпосередньо відвідування екскурсійної програми, організатори проекту готові запропонувати туристам і жителям Аланії розміститися на підводному човні для святкування різноманітних заходів: весіль, днів народження та будь-яких інших.

Навіть стандартна екскурсія на субмарині залишить вам масу незабутніх вражень, а свято під водою – справжня знахідка для любителів всього незвичайного!

Підводний човен для всіх бажаючих
Підводний човен для всіх бажаючих