Аланійський офіс, в якому іноземці можуть подати документи для оформлення посвідки на проживання нарешті приймає відвідувачів. Офіційне відкриття міграційного офісу відбулося 18 грудня і було приурочене до Всесвітнього дня мігрантів.

Початок роботи філії Міграційної служби анонсував губернатор Аланії Хасан Танрисевен. За його словами, тепер всі іноземні жителі Аланійского округу зможуть оформити документи на посвідку безпосередньо в Аланії, не втрачаючи, як раніше, часу для поїздки до Анталії.

Новий міграційний офіс видаватиме посвідки на проживання за всіма передбаченими турецьким законодавством підставами:

- якщо заявник має у власності або орендує нерухомість в Туреччині;

- якщо іноземці перебувають у шлюбі з громадянами Туреччини;

- якщо іноземний громадянин навчається в турецьких навчальних закладах.

Процедура розгляду заяви на отримання посвідки в Аланії буде такою ж, як і в інших органах Міграційної служби. Спочатку заявка оформляється на офіційному сайті відомства та іноземцю призначається дата особистого прийому у відповідному офісі, де проводиться співбесіда й подаються необхідні документи. Готові посвідки на проживання після розгляду питання можна забрати безпосередньо в офісі або замовити доставку документа за адресою проживання.

Відкрилася аланійска філія Міграційної служби в будівлі Управління з питань народонаселення. Питання, пов'язані з отриманням посвідки на проживання, приймаються офісом за електронною адресою 

Філія Міграційної служби в Аланії розпочала роботу
Філія Міграційної служби в Аланії розпочала роботу