Кількість українських туристів у Туреччині за перші 6 місяців 2016 року збільшилась на 14% ", повідомив посол Туреччини в Україні Йонет Джан Тезель.

"Надзвичайний стан не стосується туристів, тільки порушників. Тому туристичні напрямки доступні. У цьому році у нас збільшення кількості українських туристів, які приїжджають до Туреччини. Останні цифри показують, що за перші 6 місяців цього року збільшення склало 14%", - сказав він на прес-конференції в п'ятницю в Києві.

У свою чергу, як зазначив директор туристичного агентства "Tabu Tour" Максим Циркель, Туреччина залишається найпопулярнішим туристичним напрямом серед українських туристів.

"Щодо найбільш популярного спрямування - це, безумовно, Туреччина ... Зараз вилітає до 15 повністю заповнених літаків сім днів на тиждень, тільки в напрямку Анталії, не кажучи вже про Даламан, Бодрум і ін. Продажі йдуть приголомшливі. Аж до того, що" гарячих "турів як таких не існує в природі, тобто буває так що на тиждень на півтори вперед всі місця розпродані", - розповів М.Ціркель агентству "Інтерфакс-Україна".

За його словами, це відбувається через те, що Туреччина для громадян України зробила низькі "ексклюзивні ціни".

Збільшиння  українських туристів у Туреччині
Збільшиння  українських туристів у Туреччині