Дорога на лікування до Туреччини буде коштувати вдвічі дешевше

Відшкодовувати транспортні витрати туристам, що прибули до Туреччини на лікування, буде авіакомпанія Turkish Airlines в рамках реалізації міністерської програми «Дорожній закон для пацієнтів».

Розмір знижки на переліт до країни та в зворотному напрямку складає 50%. Скористатися компенсацією транспортних витрат можуть усі туристи, які користуються послугами Turkish Airlines та відвідують Туреччину в медичних цілях, тобто прилітають спеціально для проходження курсу лікування. Ця практика впроваджується за ініціативи Міністерства економіки Туреччини з метою подальшого розвитку медичного туризму.

Отримати 50% відшкодування вартості перельоту пацієнти зможуть лише по завершенню лікування та повернення на батьківщину. Для цього в офіс компанії-перевізника треба буде надати визначений пакет документів, який включає копію паспорта, договору про надання медичних послуг в Туреччині, виставленого за лікування рахунку та електронний квиток.

Така прогресивна медична програма робить лікування в Туреччині більш доступним для іноземних туристів. Окрім цього, комфортабельна нерухомість в Туреччині, орендована або придбана, дозволяє забезпечити зручність кожного дня перебування в країні.

Дорога на лікування до Туреччини буде коштувати вд
Дорога на лікування до Туреччини буде коштувати вд