Справжня Туреччина - море, сонце, гарний настрій і Admiral Premium Residence

Життя і відпочинок в Туреччині - ось чому віддають перевагу з кожним роком все більше і більше людей з різних країн світу. Чистий цілюще повітря, унікальна природа, злиття двох цивілізацій в поєднанні з високим рівнем життя і розвиненою інфраструктурою роблять перебування в Туреччині, а особливо в її курортних регіонах (Анталія, Аланья і т.п.), по-справжньому чарівним.

Зміцнити такий стан речей намагаються турецькі будівельні компанії, які зводять сучасні житлові комплекси і висувають підвищені стандарти комфортного, красивою і безпечного життя. Одним з таких турецьких проектів є Admiral Premium Residence, що розташувався в Конакли на березі Середземного моря.

Чим приваблива покупка житла в Admiral Premium Residence?

Житловий комплекс Admiral є яскравим прикладом нерухомості преміум-класу, створення якого покликане забезпечити людині комфорт у всіх його проявах. Територія площею 16 тис. М2, різноманітність проектних рішень і сучасний підхід до облаштування житла - ось тільки деякі переваги, якими володіє подібного роду нерухомість в Туреччині для облаштування побуту і проведення відпочинку.

Привабливість покупки апартаментів, що входять в комплекс Admiral Premium Residence, має три основні складові:

- особливість місця розташування житла; - гідності самого житлового комплексу;

- економічна вигода від володіння нерухомістю, про які піде наша мова далі.

Отже:

1) житловий комплекс Admiral Premium Residence розташований в надзвичайно зручному, з багатьох точок зору, місці.

По-перше, Конакли є невеликим, затишне містечко на березі моря, відстань від якого до Аланії становить всього 8 км, при цьому до аеропорту Анталії проїхати потрібно 95 км.

По-друге, комплекс має вихід до моря і знаходиться далеко від галасливої ​​місцевості - на відстані 2 км від центру міста.

А по-третє, Admiral Premium Residence може похвалитися зручною транспортною розв'язкою і доступністю всіх необхідних елементів інфраструктури (магазинів, аптек, розважальних, медичних установ і ін.)

- 200 м до торгового центру, 300 м - до автобусної зупинки, 700 м - до пляжу;

2) житловий комплекс Admiral відноситься до числа елітної нерухомості, що обумовлює цілий ряд його основних особливостей:

- 7 вілл і 122 апартаменти мають різноманітну, зручне планування;

- на території комплексу є зелені зони, кафе, ігрові кімнати, дитячі майданчики спеціально обладнані місця для відпочинку, спортивні поля та спортзали - все необхідне для активного проведення часу і гарного відпочинку;

- апартаменти мають вже готову обробку і обладнані сучасною побутовою технікою. Житлові приміщення компанії, крім того, відрізняє помірний декор, що поєднує в собі традиційні турецькі та європейські мотиви, оригінальне оформлення з присутністю в інтер'єрі всього необхідного без зайвої наляпісто і захаращеності;

- наявність пляжного клубу, де можна з легкістю позасмагати на пірсі, видатного в Середземне море, або провести час в прибережному кафе;

- привабливий зовнішній вигляд комплексу, який неодмінно радує око і дарує гарний настрій;

3) купити таку нерухомість в Туреччині - значить, отримати хороші економічні перспективи. Зокрема, ціна апартаментів в Admiral Premium Residence задоволена невелика для житла цього класу (тим більше що можливі різні варіанти розстрочки і кредитування), а життя в Аланьї дешевше, ніж в більшості європейських країн.

Крім того, Аланья є курортним районом, а тому житло в ній можна здавати в оренду на вигідних умовах, якщо ви плануєте використовувати його тільки для тимчасового відпочинку.

Конакли - для цінителів спокою і затишку

Невеликий турецьке містечко Конакли розташувався недалеко від Аланії. За великим рахунком, в Конакли немає нічого незвичайного, а головною їх особливістю є поєднання тихої, затишної атмосфери з усіма благами цивілізації.

Це місто дозволяє відпочити від щоденної суєти і галасливих мегаполісів, з головою зануритися в казкову природу Туреччини. Найчистіше море, ласкаве сонце, яке навіть в літню пору гріє, а не обпікає, сучасні споруди і пам'ятки історії - все це робить Конакли відмінним вибором для відпочинку і постійного проживання.

Основні визначні пам'ятки Конакли - мечеть, каплиця і караван-сарай, в якому і до цього дня відтворюється атмосфера традиційної турецької ночі. Крім того, в місті знаходиться безліч розважальних закладів, місць для активного відпочинку і оздоровлення, з Конакли відправляються екскурсії в інші міста, місцевості, примітні своєю історією і покриті древніми легендами.

Приваблива покупка житла в Admiral Premium
Приваблива покупка житла в Admiral Premium