Ми вже повідомляли, що Україна і Туреччина готуються до підписання нової угоди про можливість перетину кордону за внутрішніми паспортами. Це стало доброю новиною для українців, які мають нерухомість в Туреччині, вибирають її для відпочинку або давно вже замислюються про відвідування цієї країни.

Так ось, з даного питання оприлюднена нова інформація – Кабмін України прийняв розпорядження, яким затвердив підписання відповідного договору з Туреччиною. Згідно з підготовленим урядом документом, громадяни України зможуть в’їжджати на територію Турецької Республіки та знаходиться там за внутрішнім паспортом. Правда, не будь-яким, а нового зразка – тобто ID-карткою, що містить електронний носій інформації.

Кожен володар ID-картки зможе без оформлення закордонного паспорта і без візи знаходиться в Туреччині до 90 днів. Аналогічне правило діятиме щодо турецьких громадян на території України.

Підписання угоди про поїздки за внутрішніми документами заплановано на наступний тиждень, візит прем’єр-міністра В.Гройсмана до Туреччини.

 

До Туреччини за ID-карткою
До Туреччини за ID-карткою