Топ-10 туристичних центрів Туреччини

(За версією TripAdvisor)

Найбільший міжнародний сайт для мандрівників TripAdvisor традиційно підбиває підсумки року.

Однією з категорій, в якій були визначені найкращі, стали туристичні напрямки Туреччини. Увійшли до цієї категорії найбільш популярні в 2016 році й такі, що заслуговують на увагу, турецькі міста. Всього ТОП-10 напрямків:

1. Стамбул. Він же зайняв другу позицію в світовому рейтингу кращих туристичних напрямків. Найбільші мечеті, парк мініатюрних пам’яток, галасливі базари, османська архітектура – все це створює справжній стамбульський колорит, за який гостям настільки полюбилося це місто.

2. Гьореме. Місто, що розташоване в горах і є входом в однойменний Національний парк, який належить до об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

3. Дальян. Відомий руїнами стародавніх міст, Лікійських гробницями і лікувальними грязями. На місцевому пляжі відкладають яйця морські черепахи, а саме містечко розташувалося поблизу аеропорту Даламан, між курортами Фетхіє та Мармарис.

4. Манавгат. Місто в провінції Анталія, відомий завдяки однойменному водоспаду і руїнам античного міста Сіде.

5. Угрюп. Найсучасніше туристичне місто Каппадокії, де, втім, можна відвідати стародавні печери, ранньохристиянські будови та навіть політати на повітряній кулі.

6. Мармарис. Морський курорт на південному заході країни, який користується популярністю як порт для яхт і круїзних суден. Колорит цьому місцю надають покриті соснами гори, а головна визначна пам’ятка – відновлений замок султана Османської імперії Сулеймана Великого.

7. Олюденіз. Затишне селище, кращі піщані пляжі, чисті води та улюблене місце парапланеристів.

8. Анталія. Один з найпопулярніших, швидко зростаючих і розвинених у всіх сенсах курортів. Тут також знаходиться комфортабельна нерухомість Туреччини, сучасні житлові комплекси, побудовані за європейськими стандартами.

9. Кемер. Містечко, яке розташувалося поблизу Таврських гір. Перебуваючи в ньому можна здійснити сходження на вершину Тахтали та відвідати реконструйований табір турецьких кочівників.

10. Кушадаси. Знаходиться в 90 кілометрах від Ізміра. Центр пляжного відпочинку на узбережжі Егейського моря. Біля берегів міста в 2016 році затопили літак Airbus A300 – навмисно, щоб створити нову «цікавість» для дайверів.

Топ-10 туристичних центрів Туреччини
Топ-10 туристичних центрів Туреччини