Турецький Фетхіє по праву належить до числа кращих середземноморських курортів. Це тихе, мальовниче містечко, яке в той же час дає масу можливостей для відпочинку.

У Фетхіє буде цікаво всім, незалежно від віку, захоплень та уподобань у відпочинку – це і є головним поясненням, чому варто включити його в свій туристичний маршрут. Ми пропонуємо наш топ-7 причин, за якими ви просто зобов’язані хоча б раз побувати у Фетхіє і за якими ви точно захочете туди повернутися.

Отже, поїхали:

1. Пляжі Фетхіє. Чалиш, Олюденіз та ще безліч інших місць, де можна поплавати в морі і поніжитися на сонечку під шум прибою. Кожен пляж тут по-своєму унікальний. Олюденіз, наприклад, являє собою затишну бухту, оточену горами з трьох сторін. Купальний сезон в Фетхіє відкривається раніше, ніж на інших курортах Туреччини.

2. Мальовнича природа. У Фетхіє можна вдосталь намилуватися красою природи: гори, море, дивовижні рослини і тварини. Дивитися на все це можна прямо з міста, а можна відправитися на гірські пасовища, вийти на Лікійську тропу, відправитися на екскурсію по 12-ти островах або зануритися в морські глибини і побачити красу підводного світу.

3. Активний відпочинок. Фетхіє вважається центром парапланеризму – тут проходять змагання та кожен бажаючий може зробити стрибок з парапланом, побачити з висоти пташиного польоту бухту Олюденіз, отримати дійсно незабутні враження. Крім того, можна зайнятися дайвінгом, яхтингом, піднятися в гори або вибрати інший варіант активного проведення часу.

4. Історія всюди. Сам Фетхіє та його околиці славляться багатою історією. Уваги цінителів старовини обов’язково заслуговують Лікійські гробниці в скелях, покинуте місто Каякей, руїни античних міст і, звичайно ж, міський історичний музей з численними експонатами.

5. Магазини та базари. Можливості для шопінгу в Фетхіє практично нічим не обмежені: різні магазинчики продають сувеніри, ювелірні прикраси, натуральні продукти харчування, традиційні солодощі, текстиль та багато-багато турецьких товарів за дуже навіть вигідними цінами. Особливо славиться рибний ринок, де відвідувачам пропонується не тільки купити свіжу рибу, але ще й довірити її приготування місцевим кухарям, які знаходяться тут же.

6. Краща нерухомість. Сучасна нерухомість в Фетхіє сусідить з пам’ятками історії. Комфортабельні готелі та житлові комплекси з власною інфраструктурою, басейнами, ресторанами та саунами – прекрасні варіанти як для тимчасового відпочинку, так і для постійного проживання. Тут постійно зводяться новобудови, що відповідають європейським стандартам і обладнані за останнім словом техніки.

7. Культура і традиції. У Фетхіє можливо з головою зануритися в національну турецьку культуру: на вулицях можна побачити танцюристів та музикантів, відвідати щорічний фестиваль музики і мистецтв, різні концерти й кафе з традиційною кухнею.

Топ-7 причин, щоб поїхати до Фетхіє
Топ-7 причин, щоб поїхати до Фетхіє