Туреччина – країна, в яку повертаються

Результати щорічної премії «National Geographıc Traveler Awards 2015» були оголошені 18 листопада. Туреччині вдалося стати лауреатом відразу в трьох категоріях: «Кращий авіаперевізник» (Turkish Airlines), «Кращий екскурсійний відпочинок», та «Місто, в яке повертаються» (Стамбул).

Переможці були визначені шляхом відкритого голосування. Проводилося воно не сайті журналу «National Geographic Traveler» протягом усього курортного сезону – з 29 червня по 15 жовтня. Проголосувати мали змогу всі бажаючі, але розрахунок робився саме на туристів, які відпочивали в нинішньому сезоні та можуть поділитися своїми враженнями.

Цього року премія проводилася вже вчетверте. Голосуючим запропонували оцінити різні країни світу за такими критеріями як пляжний відпочинок, екскурсійний відпочинок, якісній інтернет-сервіс, ековідпочинок і деякими іншими. Всього були названі переможці у 18-ти номінаціях.

Представники турецького туристичного сектору задоволені результатом своєї країни. Отримання престижних міжнародних нагород гарно вплине на подальший розвиток туризму, збільшить кількість відпочиваючих і підвищить у ціні квартири в Туреччині, будинки та інші об’єкти нерухомості.

Туреччина – країна, в яку повертаються
Туреччина – країна, в яку повертаються