Туреччина - рекордсмен по небоскребам Турецькі високі штати, кількість яких перевалила за сотню, принесла свою родину першим місцем в Європі за чистими небоскребами.

На сьогодні територія Турції розмістила 114 високих будівель. Це максимальний показник серед усіх європейських країн. Примітно, що таке лідерство ще більше поглиблюється в 2016 році, коли в Турції окуняється будівництво ще декількох десятків небоскребів і ліші в Стамбуле їх кількість досягає 127-ми.

Примітно, що велика кількість турецьких високоточних розміщуються саме в Стамбулі, де активні їхні воєдино знайомилися з укорененими темпами, що займаються бізнесом, відкриваючи нових офіцерів. Помімо цього, все частіше обличчя небоскребів виконує живучу нерухомість у Турції - елітні будинки, комплексні та інші.

Впрочем, несмотря на суспільне лідирування Турції в рейтингу самих високих стран, Стамбул розмістив лішу на другому месте середніх високих мегаполісів Європи, використовуючи пальму лідерів Москви з її 98 небоскребами. Тим не менш, вже в 2016 році турецькі архітектори планують догнати і перегнати нескінченну лідеру, зробив Турцію вченим рекордсменом. Що стосується інших позицій рейтинга стран з найбольшим числом найвищого рівня, на другому місці тут розташувалася Росія із заметним відривом від наступних місць, в третьому - Німеччина і в четвер - Великобританія.

Туреччина - рекордсмен по небоскребам
Туреччина - рекордсмен по небоскребам