Туреччина – лідер за динамікою зростання цін на нерухомість

Лідируючі позиції з точки зору збільшення цін на нерухомість серед європейських країн займає Турецька Республіка. Такий висновок можна зробити зі звіту, опублікованого Центром міжнародних досліджень нідерландської компанії ING Bank.

Оприлюднений звіт має назву «Вартість житлової нерухомості – 2015» та включає показники по 15-ти країнам. У процесі вивчення питання були враховані статистичні дані, а також опитано близько 15 тисяч жителів Європи.

Основні результати дослідження такі:

•середні на нерухомість в Туреччині ціни зростають темпами, що перевищують торішню динаміку на 82%;

•протягом найближчого року темп збільшення вартості житла в країні стане вище ще на 10 пунктів;

•79% населення Туреччини (трохи менше половини жителів Європи) назвали придбання нерухомості найбезпечнішою, найвигіднішою інвестицією капіталу;

•з п'ятьох жителів Республіки, які придбали житло в кредит, всього двоє мають які-небудь проблеми з його погашенням;

•визначальними факторами при покупці нерухомості турецькі громадяни вважають – ціну житла, можливий дохід від здачі його в оренду, а також процентні ставки за кредитами.

Таким чином,купити квартиру в Аланії або придбати нерухомість в іншому регіоні Туреччини - значить зробити вигідне капіталовкладення. Такі інвестиції повністю надійні, а зважаючи на динаміку зростання цін на турецьке житло, ще й вкрай прибуткові у найближчій перспективі.

Туреччина – лідер за динамікою зростання цін
Туреччина – лідер за динамікою зростання цін