Турецький напрямок не перестає бути одним з найпопулярніших у жителів України. Причому йдеться не лише про вибір Туреччини в якості країни-курорту, а й про придбання турецької нерухомості.

Свідчать про це остання статистика. Так, за даними Міністерства культури і туризму Туреччини, цього року країну відвідало набагато більше українських громадян, ніж у минулому. Пов’язано це з привабливими цінами на відпочинок, обширною рекламою туроператорів, державною підтримкою розвитку туризму. В тому числі, у вигляді часткового відшкодування витрат на кожен чартерний рейс, який прибуває в Туреччину. Тільки у вересні 2016 року країну відвідали близько 172 тисяч українців. Найпопулярнішими напрямками стали Анталія, Стамбул і район Мугла, в яких з січня по серпень побували 431 тисяча, 194 тисячі та 79 тисяч відвідувачів з України відповідно. В Анталії приріст у порівнянні з минулим роком склав цілих 88%!

Практично аналогічно справа складається і з придбанням нерухомості. Наприклад, українці активно купують нерухомість Аланії та входять до п’ятірки іноземних покупців (понад 100 об’єктів за півроку). Випереджають покупців з України тільки громадяни Росії, Швеції, Німеччини та Іраку.

Туречина користується популярністю серед Українців
Туречина користується популярністю серед Українців